LAKE KAPI NEDİR ?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki lake boyalı kapılar lüks oda kapılarıdır.
Lake kapı, kaliteli mdf malzeme ve kaliteli boya ile üretilen oda kapısı modelidir. Normal ahşap yerine mdf kullanılmasının nedeni ise dayanıklı malzeme ve mdf nin pürüzsüz üretime uygun olmasıdır.
Günümüzde modern ev dekorasyonlarında sık kullanılan lake kapılar zengin renk seçeneklerine sahiptir.

Diğer kapı türlerine göre bu kapılar en modern tasarımlara sahip cnc ile modellenen neredeyse sınırsız tasarımlara sahip kapılardır. diğer kapı türlerine göre kaliteli lake boyalı kapılarda sararma veya renk atması yaşanmaz.

KAPI MODELİ AÇISINDAN

Bu kapılarda model sınırı neredeyse yoktur. Her türlü kabartma işçiliği yapılabileceği gibi her türlü cnc oyma ile üretilir. Çeşitli desenler oluşturup yeni ve modern tasarımlar oluşturma imkanı vardır.

lake-kapilar

LAKE KAPI DAYANIKLI MIDIR?

Malzeme kalitesi açısından, diğer kapılardan kesinlikle daha dayanıklı ve kalitelidir. Günümüzde çok tercih edilmesinin sebebi daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı olmasıdır. Diğer bir sebep ise kapı iç dolgusunda petek kağıt yerine ahşap karkas kullanmasıdır.

LAKE KAPI FİYATLARI NEDİR?

Lake kapı fiyatlarının, diğer kapılara göre yüksek olmasının sebebi daha dayanıklı ve işçiliğinin fazla olmasıdır. Maliyeti yükselten nedenlerden biri de üretimde kat kat boya atma, zımpara yapma aşamalarının devam etmesidir. Bu sebeple teslim süreleri daha uzun olmaktadır. Ayrıca kaliteli lake boyalar ile üretilen bu kapı modellerinde kaliteli mdf ve işçilik gibi faktörlerden dolayı fiyat değişikliği gözlenebilmektedir.

Daha detaylı bilgi için Doorest Kapı müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.